KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746342
nr 1274 6342
Anna Svensson, "Kurragömma", Signerad a tergo, 2009. Olja på pannå, 50x130 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:11:09
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr